| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc si as vrea sa fac ceva productiv in timpul meu liber, nu sa il irosesc degeaba pe Facebook si Youtube. In afara de citit carti, altceva ce as mai putea face?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa inveti o limba straina sau un limbaj de programare, sa inveti sa lucrezi la perfectie cu pachetul Microsoft (inclusiv toate chichitele lui Excel).

2 răspunsuri:
| Ωmega a răspuns:

In afara de citit carti, te poti uita la documentare care pentru unii pot fi mai interactive, sau poti incerca sa iti stimulezi una din pasiuni.

| jocker007 a răspuns:

Sport cel mai bun lucru care l-ai putea face pentru sanatatea ta mai lasa cartile si facebookul "Mens sana in corpore sano"-o minte sanatoasa intr- un corp sanatos