| anonim_4396 a întrebat:

As vrea ca sa fac armata... din cate stiu acum nu este obligatorie... dar eu tot vreau sa o fac, unde ar trebui sa ma duc ca sa ma inrolez?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge la Centrul Militar din judetul tau. Succes si numai bine!

| bogdan1004 a răspuns:

Eu stiu unde scrie pe mesaj la cont meu

| dhraqull a răspuns:

Mergi la cel mai apropiat birou de informare-recrutare! Uite aici si o lista: http://www.mapn.ro/recrutare/bir.php
Succes!

| Alex20_8915 a răspuns:

Mi se pare ca nu se mai inroleaza. Acum decat daca vrei sa fi ca si angajat happy