| 27110012 a întrebat:

As vrea sa ajung meteorolog la Administratia Nationala de Meteorologie si am intels ca nu iti trebuie facultatea de geografie ci trebuie sa faci doar un curs vreau sa stiu cat costa acel curs si cat dureaza, si unde te angajezi pentru meteorolog, unde se da acel curs .......Pe scurt vreau sa stiu tot despre el. Vreau raspunsuri de la cunoscatorii de cauza! Mutumesc! Dau funda mareee!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ai inteles gresit, majoritatea meteorologilor au studii superioare, urmate de diverse specializari.