| NoOne18 a întrebat:

Vreau sa ajung medic de acupunctura,trebuie sa fac vreo facultate sau un curs? eu intr-un fel as vrea sa fac curs, dar nu stiu daca e ok asa si daca o sa ma primeasca cineva ca angajat.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Aia nu sunt medici laughing deci nu iti trebuie nicio facultate, eventual sa stai pe langa unul care face deja asta si sa inveti. Trebuie sa fie si ceva cursuri, oricum.

| NoOne18 explică (pentru CuriousStuff):

Stiu ca nu sunt medici, pentru ca nu rezolva toate bolile, dar oricum mersi de raspuns happywinking

| Mussette a răspuns:

Faci medicina, ca doar nu devi vraci.