| Lory1810 a întrebat:

As vrea sa fac cursuri pentru asistent veterinar, nu tehnician. As dori niste raspunsuri de la cei care sunt in tema va rog frumos. daca stiti cumva unde se pot face. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tasteaza pe google,, cursuri tehnician veterinar,, si vei gasi mai multe informatii si cu cine sa iei legatura-in functie de zona ta.

| Lory1810 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Am si specificat ca Nu tehnician, ca asta am gasit. Vreau asistent pur si simplu

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Lory1810):

Atunci tasteaza,, cursuri asistent veterinar,, si gasesti cursuri pt.acest profil, dar si cui te poti adresa.

| Lory1810 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Am tastat de m-am plistisit. altfel nu mai intrebam aici. mersi

| LaraClarice a răspuns:

Buna! Știu că ai pus întrebarea acum muuuult timp, dar îți răspund în ideea că poate căuta și alte persoane un răspuns.
Tehnicianul veterinar este același lucru cu asistentul veterinar. Pe diploma va fi notat Tehnician / Asistent veterinar. Căutați pe Google materiile care se predau la acest curs. O să vedeți că includ multă biologie.