Întrebare recomandată | TheHunter38 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la un depozit (gen lild, penny, kaufland...)
si trebuie sa depun un., cv iar intrebarea mea este: ce trebuie sa contina acel cv?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pe Google gasesti mai multe modele de cv.

| OnuOnulică a răspuns:

Un act de angajare.

| Grimmjow69 a răspuns:

Au ei propriile modele de cv, trebuie doar sa le ceri de la ei.

| dyna_1486 a răspuns:

Mergi acolo, au ei model de cv si poti completa si acolo.La Kaufland asa era, daca nu, cauta pe google un model de cv standard, descarca-l, completeaza-l si il duci.

| Paul_Bloj_1999 a răspuns:

CV-ul este un act de angajare si este ca un test initial. Un CV contine date precum: (numele, data nasterii etc.) si mai contine si intrebari precum: "ce liceu ati terminat?" etc. Dar in special date si imformatii referitoare la job happy

| iAnaY2k a răspuns:

CV-ul de la kaufland (PS: Mama mea a lucrat acolo) contine intrebari despre datele tale personale, starea de sanatate, studiile pe care le ai, daca ai mai muncit in astfel de domenii, cum te intelegi cu oamenii, cum reactionezi in momente de stres...astea sunt cateva. Cei de la Kaufland au ei modele de CV-uri sau te duci la un interviu. happy Succes!