| darkstyle99 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la depozit la kaufland si nu prea stiu cum e, trebuie sa cari cutiile pe paleti sau...
Ce salariu se ia la inceput(in mana), programul din cate am auzit este 2 lucratoare cu 2 libere
Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde pe ce pozitie esti angajat!
Daca esti angajat ca simplu muncitor acolo, atunci cari curii, boxe, paleti, gunoi, speli wc si pe jos, faci tot ceea ce trebuie, pentru salariu pe acre te-au angajat.
Salariul este minim pe economie 1200-1400 lei, pentru ca esti necalificat!
Programul este facut de sefa ta de tura sau departament, iar liberele sunt acordate in functie de orele muncite, prin rotatie cu colegii tai.