| darkstyle99 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la depozit la kaufland si nu prea stiu cum e trebuie sa cari cutiile pe paleti acea sau...

Ce salariu se ia la inceput(in mana), programul din catre am auzit este 2 lucratoare cu 2 libere

Multumesc!
Scz de cat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa cari si cutii, paleti si ce mai este de carat, ca doar nu iti vor angaja tie un carator, special.
salariul este cel minim pe economie, ca esti muncitor necalificat. Adica 1200-1400 lei/luna.
Programul este de 8 or/zi in 2 schimburi. Zilele libere se dau in fucntie de ture si de necesitati.