| CARDHU a întrebat:

As vrea sa ma apuc de atletism sfaturi? ofer funda pentru cel ce ofera cele mai multe detalii folositoare

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Am facut atletism, mi-a placut la nebunie. Aveam emotii si batai mari de inima de fiecare data cand ma intreceam cu cineva.
Eu iti recomand acest sport daca esti bun la alergare.

| CARDHU explică (pentru MeimeiPinguinu):

Nu sunt bun de aceea vreau sa ma apuc de acest sport. ca sa pot sa imi perfectionez viteza

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru CARDHU):

Alergi mult mai repede daca stii si modul in care trebuie, pieptul in fata, pasi mari ii ridici in sus privirea inainte si dai din maini..Nu stiu cum sa iti explic, cred ca iti poti face o idee.
Dar eu zic ca merita, iti vei face si un corp frumos!

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Du-te la o sala de atletism fa ore saptamanal si daca excelezi totul vine de la sine. Funda?

| Vicentexes a răspuns:

Iati ciorapi noi si sandale si meri la alergat