| alinna123 a întrebat:

As vrea sa ma duc si eu la Academia militara de la Sibiu. Stie cineva daca in 2015 tatuajele s-au acceptat? Am si eu unul pe încheietura mainii si are cam 5 cm. Rog nestiutorii sa nu-si dea cu parerea din auzite.

3 răspunsuri:
| laur3ntziu00 a răspuns:

Nu trebuie sa se vada atunci cand porti uniforma de ceremonie, adica fusta.

| Alexandru_Ratiu_1996 a răspuns:

Nu sunt acceptate tatuajele.Au fost la noi la scoala sa ne prezinte oferta si au specificat ca nu trebuie sa avem tatuaje.

| dianandreea a răspuns:

Buna,a vrut verisoara mea sa incerce.ea avea pe antebrat si nu a primit-o, nu trebuie sa ai la vedere.sad ai putea sa iti faci operatie sa ti-l scoti, daca intr-adevar vrei acolo.