| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa merg la un casting la hollywood, dar stau in romania si chiar nu am cum sa merg in los angeles. credeti ca ar functiona daca a trimite poze pe mail sau cum sa fac? va rog spuneti-mi p. s am 13 si am facut modeling

2 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Cu ai tai 13 ani ai tai, nu poti primi doar tu singura USVisa!
Poze poti trimite, dar nu ai nici o sansa, caci "carne de tun"exista acolo, la fata locului, destula.
In locul tau as renunta momentan (pina nu faci niste studii de actorie serioase, pina nu trece naivitatea virstei.)la astfel de "idei" deoarece retelele de proxeneti chiar FUNCTIONEAZA!

| johnny_1840 a răspuns:

Asa e la 13 ani simti ca poti muta munti! laughing))) pai tree sa stii exgleza la perfectie si sa te plimbi pe strada pur si simplu pe la holiud o sa te gaseasca ei daca au nevoie de tine jajajajjajajajaja