| StefanOprea a întrebat:

Ce se face la un casting de modeling, adica cu ce ar trebui sa merg pregatit?

3 răspunsuri:
| BeautyOfWeb a răspuns:

Sa te pregatesti fizic? laughing ce poti face la modelling decat sa arati bine, nu cred ca te intreaba ce facultati ai facut cu siguranta

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

La un casting de modeling nu trebuie sa ai lucruri suplimentare la tine- Te duci pur si simplu. Organizatorii castingurilor apreciaza cel mai mult valorile morale. Atata timp cat le dovedesti o atitudine placuta, frumusetea este putin importanta.
Daca vrei sa articipi la un casting, cauta cu atentia unul potrivit pentru tine.

SUCCES!