| iuliaandreea a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca termin liceul sportiv si vreau sa ma fac antrenoare mai trebuie sa termin si facultatea de sport sau pot sa ma duc direct sa fac cursurile de antrenor?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Uneori se poate si sa faci direct cursul, daca te-ai remarcat ca sportiva de exceptie.Nu ai insa siguranta postului. Oricand te poate contesta o licentiata.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, bineinteles! trebuie sa obtii licenta!

| EUSIATIT a răspuns:

Omul cit traieste invata. tu dca vei sa fii sigura pe post trebuie sa ti completezi studiile asa ca mai gindeste te daca mai ai chef sa mai inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.e-castig.com/index.php?r=x1vcP
aici gasesti scoli dar si respunsul la intrebarea ta
de aici m-am lamurit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sport de performanta am rezultate cat de cat bune...acum termin liceul sportiv, am atestat deci sunt instructor sportiv si cu toate astea sunt 100% sigura ca vreau sa fac si facultatea de sport...gandest-te cum e cel mai bine pentru tine.eu zic ca e bine sa faciwinking

| xlmpq a răspuns:

Anonim prostule laughing