| Joker3134 a întrebat:

Asta e ultimul an cand sunt 2 sesiuni pentru scolile de politie?

6 răspunsuri:
| gtr2rr3 a răspuns:

Citisem undeva ca 2018 ar fi fost ultimul, dar sper sa se dea si anul acesta. Oricum, bătălia va fi mare.

Răspuns utilizator avertizat
| gtr2rr3 a răspuns (pentru Joker3134):

După părerea mea, o sa se dea.
Dar dupa cum am zis, locuri puține, candidati mulți, deci mai greu de intrat.

Răspuns utilizator avertizat
| gtr2rr3 a răspuns (pentru Joker3134):

Mulți merg pe principiul "ce ma, eu nu pot!?" Fara absolut nicio pregătire si cu propria cultura generală.
Da, sunt puține. Au fost ani cand au fost 7 candidati pe loc. Asta depinde de la an la an.

Răspuns utilizator avertizat