| anonim_4396 a întrebat:

Ati castigat bani cu programul AdSense? Este real?
Mi'am facut un cont AdSense dar vreau sa folosesc blogul nu sa imi fac site cu ajutorul Adsensului!, Ce trebuie sa fac sa castig bani, sa aduc cat mai multi vizitatori pe blogul meu?thinking

10 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Pai promoveaza blogul, baga-l in siteuri ce agregheaza bloguri, ca http://www.bagamare.ro/, fa-ti cont de Twitter si arunca posturile si acolo, baga-l si prin directoare web, dar nu uita si sa comentezi pe alte bloguri.

| adi_7507 a răspuns:

Da, normal ca este real - ai auzit de Google nu?
Nu are rost sa iti pui AdSense pe blog mai ales daca este in limba romana (sau poate iti place sa strici aspectul blogului pentru cel mult 1-2$ pe zi si asta daca scrii comercial, trends, etc). Citeste in primul rand ce inseamna programul AdSense pentru ca din cate vad nu ai nici cea mai mica idee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietene din cate stiu AdSense e o sigla ce pote aparea pe blogul tau(cu acordul tau) ce face reclama la google, iar daca ai vizitatori multi pe blog iti pot face bani tie. that`s all.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Prince_of_Persia : multumesc de raspuns dar daca te'am prins aici vreau sa-ti zic ceva, mai intrebat odata daca eu ti'am intrat pe idul tau la ora 10 in ziua respectiva, nu ti'am inttrat pe niciun id, ca nu ii stiu parola, dar ce id de mess ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@101 Dlamtieni: Mi-am postat la o intrebarea de a ta idul si parola de mes, si m-ai dat castigator, am crezut ca ai intrat pe ea, da oricum mi-am schimbat parola, no stress.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va mai agitati atita pentru addsense de la google ia incercati sa luati legatura cu cei de la addsense sa vaedeti daca va raspunde cineva adsense e o teapa mare pe romaneste eu am rulat anunturi de la adsense pentru mai bine de 6 luni de zile trebuia sa incasez peste 2000 de dolari google mi-a trimis un cec pe care nu am putut sal incasez unul din mai multe care trebuia sa primesc cind am solicitat remiterea cecurilor neprimite desi la ei rezulta in panoul de control ca mi le-au trimis miau inchis contul si mau anuntat foarte frumos ca nu voi mai incasa nici un cec am avut un ziar online http://euro-piata.ro si http://cupidon.name pe care au rulat anunturile de la google si publicitatea lor
google e doar o teapa am facut contestatie dar nu mi-a raspuns nimeni care companie serioasa nu are un numar de telefon de supor pentru clientii lor? care companie serioasa nu are un support prin email doar google :)) eu nu stiu daca cineva a incasat vreoun dolar de la ei dar noi nu iata mesajul trimis de google pe care o sal primiti atunci cind veti cere banii vostri Bună ziua,

De curând, când treceam prin înregistrările dvs., am descoperit că s-a constatat un risc considerabil pe care contul dvs. AdSense l-a pus agenţilor noştri de publicitate AdWords. Deoarece menţinerea contului în reţeaua noastră de editori ar fi putut aduce în viitor daune financiare agenţilor noştri de publicitate, am hotărât să vă dezactivăm contul.

Vă rugăm să înţelegeţi că am considerat acest pas necesar pentru a proteja atât interesele agenţilor noştri de publicitate, cât şi ale altor editori AdSense. Înţelegem neplăcerile pe care vi le-am provocat şi vă mulţumim anticipat pentru înţelegere şi pentru colaborare.

Nu răspundeţi acestui e-mail dacă aveţi întrebări despre contul dvs. sau despre măsurile pe care le-am luat. Puteţi găsi mai multe informaţii vizitând https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153.

Cu sinceritate,

Echipa Google AdSense

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ghid care te poate invata cum sa faci destul de multi bani cu AdSense http://adsense.k7.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai bune companii de CPC/CPM doar aici! Alternative pentru Google Adsense http://www.paidclick.uv.ro!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil nu stiti despre ce este vorba! Adsense va da banii cu conditia sa respectati toate regulile impuse de ei!

Răspuns utilizator avertizat