| afrodita3333 a întrebat:

Ati observat freodata ca atunci cand vreti neaparat sa se intample ceva sau sa faceti ceva nu se intampla sau iese foarte prost.De ce oare?

3 răspunsuri:
| pinkpityc a răspuns:

Da pentru ca poate lucrurile pe care le dorim sunt imposibile am incercat si invers s imi doresc ce nu vreau ca sa se implineasaca si sa se implineasca ce vreau dar nu a avut efect

| OliClaudiu a răspuns:

Pentru ca esti concentrata asupra acelui obiectiv incat uiti micile detalii ca sa ajungi la el si cv neplanificat pana in cel mai mic detaliu iese prost sau nu asa cum ne-am doritwinking

| catandry a răspuns:

Nu se intampla asa daca stii ce ai de facut. Probabil pentru ca vrei ceva ce nu iti sta in puteri.Inainte de a dori invata sa iti cunosti limitele, sau atuurile si atunci va fi mai usor.