| AAlinaaa a întrebat:

Voi cum evitati un sarut?Adica daca nu vreti sa se intampla ce gesturi faceti sau cum reactionati sau ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Atechan a răspuns:

Pai depinde. Il placi pe cel cre vrea sa te sarute:ma dau ori puin in spate, ori ii pum mainile pe umar(bine. putin mai jos-in fata, nu inlateral) ca sa il opresc, eventual ii zic si c nu as vrea sa fac asta.si cam asa
2) daca nu il placi dar e nesimtit:
''-Ce faci ma?'' (si ii dau si o palma)

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

-Faaaa,da-mi druuummmuuuu.

| Atechan a răspuns:

Merci :d

| drhotzu a răspuns:

Incearca o palma... that works! si plus ca nu o sa incerce alta data!

| DamianIan a răspuns:

Eu intorc capul si ma pupa pe obraz sau ma dau un pic in spate.