| verutza90 a întrebat:

Ati primit cumva un email ca ati castigat suma de 20.000 lei? e ceva de asta sau e teapa?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu2011 a răspuns:

Cea mai mare teapa.

| FunnyLoOVe a răspuns:

TEAPA,poti primi si pe telefon astfel de mesaje cat si pe mail.Dar este teapa nu este adevarat numai daca u stii ca ai participat la vreun concurs sau ceva la care poti castiga, dar daca nu ai participat la niciun astfel de concurs este teapa

| Zara_5520 a răspuns:

Teapa...decat daca n-ai participat la ceva concurs.Ei ce sa faci? Unii oamenti se plictisesc teribil de tare!

| angeldidi a răspuns:

Eu nu am primit nici o data.dar daca nu ai participat la vreun concurs pe net e teapa. si in majoritatea cazurilor e teapa...