| anonim_4396 a întrebat:

Ati reusit in cariera? si pentru cei care vor sa isi faca o cariera, ce vreti sa deveniti?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vreau sa devin multe, dar cred c-o sa reusesc foarte putine. Nu am timp de toate si cel mai rau imi pare ca nu m-am tinut de la inceput pentru un lucru si-am alergat dupa mai multe optiuni. De fapt, nici macar n-am alergat, am mers teleleu si-am lasat timpul sa se scurga. Dar, inca am speranta ca totul mai poate fi redresat si o decizie importanta voi lua intr-un an, 2 cand imi voi rearanja viata si ma voi decide exact asupra prioritatilor mele. Nu vreau sa ajung in ultimul vagon si sa ma plang c-am colindat ca un hoinar acest tren al vietii.

| dean a răspuns:

Hmmmmmmmm....actor, viata de artist, kiSS, bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As zice ca am reusit, dar cred ca mi-am gresit vocatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cariera? Am avut o cariera de pietre la rinichi, am scapat de ea acum doi anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meseria o am...succes pana acum...am si din ala.
Is tanar, sa vedem de acum in colo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur sa vad ca cineva face diferenta intre"un loc de munca"cum era catalogata pina acum si cariera.Imi dau seama ce inseamna fiecare dar nu te pot ajuta cu un raspuns din cauza ca pentru mine nu este decit un loc de munca...

| ForeignO a răspuns:

laughingEi bine imi doresc foarte mult sa ajuung cantareata sau ...actrita.(am doar 12 ani) nu stiu daca se va intampla