| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viata? De ce? funda.

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Medic.Deja am dat admiterea la Facultatea de Medicina si imi place ceea ce voi face.Imi place sa invat anatomie, fiziologie, chimie si cartile din domeniu sunt ca un drog:nu-mi vine sa ma opresc cand le citesc si nu ma plictisesc de ele.Imi place sa lucrez si cu oamenii, sa ii ajut, iar ei sa aiba incredere in mine.

| Dumnezău a răspuns:

Martir si soldat al Jihadului.Ca sa am pagina de Wikipedia si statuie din aur masiv in fiecare oras important, pentru incredibilele mele contributii la propasirea natiei!