| anonim_4396 a întrebat:

Ati studiat in strainatate?

Daca da, la ce universitate si cum descrieti experienta printre straini? Cat de mult se diferentiaza fata de facultatile din Romania si ce oportunitati ofera?

Cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

E diferenta de la cer la pamant... in Romania vin toate nulitatile si se fac profesori universitari. din cauza lor nu merge economia. in Romania iti recomand cu caldura facultatile de arta - arhitectura, conservatoarele, facultatea de informatica in rest NIMIC

| Gur1tza a răspuns:

In afara facultatile facute in Romania sunt mai bine vazute fata de a le lor! iti spun pentru ca am o prietena care a facut o facultate in Romania si una in Italia. ca durata e drept ca tin mai putin.