| anonim_4396 a întrebat:

Ati studiat in strainatate?
Daca da, la ce universitate si cum descrieti experienta printre straini? Cat de mult se diferentiaza fata de facultatile din Romania si ce oportunitati ofera?
Cel mai bun raspuns primeste funda, evident!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu am facut doar 10 clase dupa aia am lucrat la 3 firme (una de curierat, alta de tinichigerie si vopsitorie auto si una tot ca sofer pe autoutilitara la repartizat mobila). E mai usor fata de sistemul roman de invatamant dar acum nu-ti mai ofera nici o sansa sa inveti afara pentru ca e mult mai nasol cu munca. Daca nu ai legaturi nu intri nicaieri si eu vin acasa din cauza ca nu mai gasesc de munca in strainatate si am ocazia sa ma angajez unde mi-am dorit eu cand eram mic.