| anonim_4396 a întrebat:

Aveti o lista cu 'Lucruri de facut'?:*
Daca nu, care ar fi primul lucru pe lista?

15 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu am o listă cu lucruri pe care ar trebui să le fac, dar dacă mă gândesc mai bine, mi-ar plăcea să am.
Primul lucru de pe listă, ar fi "Ieşi mai mult din casă. Va crede lumea că eşti o psihopată singuratică."

| DaffyDuck a răspuns:

Sa mananc happy

| anonim_4396 explică (pentru DaffyDuck):

Stii, ma refeream la lucruri.off nu stiu cum sa ma exprim laughing. Nu lucruri generale, lucruri maretewinking cat de cat.

| pisikutzza22 a răspuns:

Pe termen scurt vreau sa fac shopping (cam peste o ora) pe termen lung sa imi schimb masina

| Anonymus123 a răspuns:

De facut ordine in camera

| MhPnr a răspuns:

Am o listuţă mică pe timpul verii happy.dar pot face una pe moment.

-O drumeţie.
-Mai mult sport.
-Să scriu o carte.
-Să învăţ mai bine.
-Să scriu o poezie.
-Să merg într-o excursie cu familia.
-Să am haine noi.
-Să mă străduiesc să fac un portret.
Nu mai îmi vin în minte altele sad.

| anonim_4396 explică (pentru MhPnr):

Nici nu trebuie sa iti vina altele in mintehappy
Trebuie sa fie doar lucruri pe care tu doresti enorm sa le faciwinking
Lista mea a ramas aceeasi de ani de zile straight face

| MhPnr a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi, sper că te-am ajutat măcar puţin cu ce am scris happy îmbunătăţeşte-o, mă bucur să găsesc o persoană ca mine care are o listă de făcut, nu ca toţi ceilalţi care lasă să treacă viaţa pe lângă ei.

| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna! NatalyLoveMusic dupa parerea mea ar tebui sa faci ce-ti place nu sa ceri parerea altora.Cel putin asa fac eu.:*

| oTrueBlood a răspuns:

Libertatee.

| anonim_4396 explică (pentru oTrueBlood):

Libertate?happy
Uite..toti suntem liberi sa alegem ceea ce vrem sa facem, suntem liberi sa facem ce vrem dar sigur sa suportam si consecintele happy.
Sau te referi la libertatea de a fi fericit?

| saby349 a răspuns:

Pai... ai putea incepe cu a da muzica la maxim, poti chema cativa prieteni, (asigurate ca parintii nu vin pana seara ) puteti da comanda de pizza. Poti iesi in oras la shopping. Poti incerca sa cobori pe scari mai repede decat liftul. Sa mergi in parc. Sa inveti sa innoti, sa iti dai o intalnire etc.

| SenpaiNone a răspuns:

Cumparaturi laughing