| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o lista cu o gramada de lucruri de facut si in casa si afara.

9 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Treburi casnice ori de timp liber? Ce anume vrei de fapt?

| Emma30555 a răspuns:

Afara: plimbari in parc, muzee, cafenele, shoping, biliard, concerte in aer liber sau in interior, mers cu bicicleta, de urmarit evenimente pe net ce se petrec in aer liber. In casa, citit, jocuri daca iti plac, filme, vorbit la telefon, poti sa te ocupi de tine (creme, masti pentru par )

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cauta pe googl.ro

| oglindasultanului a răspuns:

Arte in gradina sau in casa daca ai terminat curatenia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In casa tongueC- jocuri, filme, citesti Nu ai cum sa te plictisesti
Afara: Daca ai masina/bicicleta dai o tura sa vezi ceva peisaje, plimbare.

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard9696 a răspuns:

In afara... Gen case parasit ...noaptea gen in locuri gen cu mai multi copaci, in padure, in tren lift, in masina pe camp, sub poduri

| anonim_4396 explică (pentru Eduard9696):

Ce? laughing sa vizitez sau la ce te referi?

| leonidas1234562 a răspuns:

Pai ia o matura si incepe a matura, si in casa si afara