| belcatalin a întrebat:

Bun Gasit TPU,
Am si eu o intrebare si anume, daca stie cineva o firma Romaneasca sau Straina de plasare a fortei de munca serioasa, in strainatate bineinteles. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| vlad_4846 a răspuns:

Salut.din pacate nu stiu daca mai exista asa ceva in romania.si eu sunt in cautare de un job in afara si de un an nu gasesc nimic, numai tepe si tepe.mi-am depus un dosar la anofm sper sa apara ceva saptamanile urmatoare.trimite-mi un mesaj privat cu mailul tau sa mai facem schimb de idei...bafta