| gabrielle_1925 a întrebat:

A facut cineva facultatea la universitatea Complutense din Madrid? Dar cunoasteti pe cineva care a facut facultatea acolo? Imi puteti spune si mie va rog despre cum e acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complutense Madrid in limba spaniola http://www.ucm.es/
si in limba engleza http://www.ucm.es/centros/webs/en/

8 răspunsuri:
| proffessor a răspuns:

Daca doresti sa aflii mai multe despre aceasta Universitate, sfatul meu este sa consulti pagina de internet a acesteiahappy Parerile pot fi impartite si adesea, debusolantehappy
Spor la cautat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Centrele http://www.ucm.es/....../index.php tp=Localizaci%EF%BF%BDn%20y%20contacto&a=presenta&d=0000128.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu incep anul asta la Complutense, daca doresti in timp util te voi anunta despre cum este.

| mynameiselena a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! Cum a fost la Complutense? Vreau si eu sa merg. Daca mai folosesti TPU as fi recunoscatoare sa vorbim putin! Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat acolo. si in afara de faptul ca este cel mai mare campus din madrid este cea mai renumita facultate din Spania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am vazut ca o persoana a spus ca invatati la aceasta facultate si alta persoana ca va urma sa mearga sa invete acolo. imi puteti da si mie mai multe detalii va rog mult, o adresa de mail s-ar putea? multumesc mult. Adriana

| babeme85 a răspuns:

Mi-ar placea si mie ff mult sa studiez la Complutense in Madrid. ma descurc cu spaniola cat de cat bine. As vrea sa stiu mai multe despre aceasta universitate. Care studiati acolo va rog spuneti mi si mie cum e acolo, profesorii, colegii... orice detaliu conteaza. multumesc

| magdalena_1498 a răspuns:

Buna. doresc si eu sa ma inscriu la o universitate din madrid pentru ca ma mut acolo. pana acu am incercat la poliecnica de madrid dar inca astept raspuns. as vrea sa incerc si la Complutense. am vazut aici ca sunt cateva persoane care deja studiaza acolo. va rog, daca aveti putin timphappy as avea nevoie si eu de cateva informatii. las adresa de mail:aaliyah_iso@yahoo.com. va multumesc si astept un semnhappy