| BeatriceBhaa a întrebat:

Buna am 11 ani si imi place sa cant vocal si intrumental ( chitara). Vreau sa-mi spuneti cum ma pot face cunoscuta..Nu vreau sa apar la televizor ci vreau sa imi spuneti niste site-uri pe care pot sa postez videoclipuri cu mine cantand pentru a ma vedea impresari si copii, oameni.Cel mai buna raspuns primeste funda!

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Aaaa
nu stiu daca ai auzit de el, dar poate ca ai auzit: www.youtube.com :)
ce gen muzical canti?
ai ceva inregistrari?

| BeatriceBhaa explică (pentru drhotzu):

Pai cant muzica pop..am cateva piese compuse de mine si coveruri...Dar daca il postez pe youtube vor rade toti de mine pentru ca telefoanele sau camerele video iti schimba vocea...in plus nimeni nu-mi va gasi videourile.

| adita2013 a răspuns (pentru BeatriceBhaa):

Eu ma ocup cu activitate de impresariat si as putea sa te ajut. Lasa-mi adresa ta de email.

| david139 a răspuns (pentru BeatriceBhaa):

Pai daca nu vrei sa te postezi pe youtube ai putea sa iti creezi o pagina pe facebook sati postezi melodiile tale iar prieteni tai sau familia sa iti dea like si distribuie ca sa iti promoveze melodiile si pagina dar iti trebuie o camera profesionista ca sa nu iti schimbe vocea ca alfel nu ai cum sa te promovezi daca nu iti iei o camera profesionista

| david139 a răspuns:

Pai de ce nu iti faci un cont pe youtube si postezi ce videoclip vrei tu.