| Denisa_Strimbei_1969 a întrebat:

Am 11 ani si mereu mi-am dorit sa ajung cantareata!
Imi place foarte mult sa cant... Dar in fata unor persoane imi este rusine. Cand cand cu o prietena am curaj. Dar cu parinti etc nu... Si vreau sa stiu daca ma puteti ajuta cu un raspuns la urmatoarea intrebare!
Vreau sa iau niste lectii de canto. Dar nu stiu unde... O parere?

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Pai poti merge la niste ore de muzica si cu emotiile, trebuie sa ai curaj, fa ceea ce stii tu mai bine!

| AnneNichol1 a răspuns:

Daca esti atat de rusinoasa poti sa uiti de visul tau de a deveni cantareata. Iti trebuie self esteem si sange in vene.