| EventimAna a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa castig niste bani (pentru imi lua telefon)
ce sfaturi imi dati?
nu vreau sa ma angajez.happy fundita

Răspuns Câştigător
| KaTtY a răspuns:

Iti poti ajuta parintii, bunicii la treaba, sigur te vor rasplati.
sau sa plimbi cainii vecinilor.

6 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Cere-le parintilor.

| problematic a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail printr-un mesaj (vezi in stanga la meniu) si te pot ajuta. Este vorba de o jumatate de ora pe zi in fata calculatorului.

| tina19 a răspuns:

Pai pentru a face bani asta e singura solutie :sa-ti cauti un job.d unde crezi ca iti pica bani asa? poate de la rude:unchi, matusi, bunici etc.
Sau alte variante mai rusinoase laughing)))))))

| Moonster a răspuns:

Pe centura cu siguranta o sa castigi multi baniiii

| Diia_5712 a răspuns:

Eu zic sa stai acasa, sa te uiti la tv la hannah montana si sunt sigura ca pentru fiecare episod vizionat parintii tai iti vor da 5 -10 leilaughing asa fac si ai tai ca sa castige bani maicata se uita la happy hour, si taicatu pe sport ro.ce, credeai ca muncesc? fii serioasa copila. Daca parintii tai vor vrea sa iti cumpere telefon, iti vor cumpara daca nu sa stii ca [server] ti'a dat o idee foarte bunelaughing have fun!

| Gabone a răspuns:

PoI pe la 13ani nu prea ai unde sa lucreziwinking