| 25zuzi a întrebat:

am 14 ani, aproape 15 si as vrea sa ma angajez ca promoter.stiti unde as putea sa gasesc un asemenea loc de munca?

1 răspuns:
| dianna92 a răspuns:

Abia la 16 ani te angajeaza cineva desi sunt putine persoane care angajeaza fete de 16, preferand cele de la 18 in sus. Promoterii sunt angajati in general de supermarket-uri sau mall-uri sau orice firma care are nevoie de cineva sa ii prezinte produsul. Locuri de munca se gasesc destul de usor insa intereseaza-te inainte cum se face plata, am multe prietene care au lucrat si nu si-au primit banii.