| mimi973 a întrebat:

Hei TPU :* am aproape 18 ani, si as vrea sa ma angajez online, ati putea sa ma ajutati cu ceva site-uri unde as putea gasi?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Www.viespar.ro - poti face ceva bani, dar cam ai de dat cu click-ul.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci ca sa lucrezi online?
programare?
web design?
seo?
copywriting?
marketing?

| mimi973 explică (pentru suntserios):

Marketing...

| suntserios a răspuns (pentru mimi973):

Pai si ce te opreste sa cauti prin zecile de anunturi de pe site urile cu joburi?

| monster62 a răspuns:

Intai, de unde esti? sa stiu unde sa specific locul de munca in cautare

| SacadatPeBeat a răspuns:

Buna. Cauta bongacams pe Google. Este o slujba online foarte bine platita, poate chiar cel mai bine
Bafta :*

| mimi973 explică (pentru SacadatPeBeat):

laughing nu multumesc, crede-ma nu vreau asa ceva. mersi oricum