| MrCristian a întrebat:

Am 14 ani si acum trec in clasa a 8 a.Eu sunt la liceu de arta pe profilul pian.Mi-as dori sa aflu ce beneficii pot sa am pe viitor cu pianul si in tara si in strainatate.Si ce meserii vor fi cele mai bine platite in viitor.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Ca sa poti ajunge cineva cu pianul trebuie sa ai foarte mult talent pe care sa stii sa-l folosesti.
In plus, trebuie sa ai si multi bani.
Eu ti-as sugera sa urmezi un liceu cu un profil real sau uman si sa faci pian in timpul liber.
Asa poti avea o meserie mai sigura si poti sa faci si ceea ce iti place!
Bafta!