| alessada a întrebat:

am 15 ani jumate, arat bine, imi place sa dansez, destul de matura pot sa zic. Dupa aspectul meu fizic unii mi-ar da in jur de 17 ani happy. Intrebarea mea este daca as putea sa ma angajez pe timp de vara ca hostess intr-un club? Am deja acordul unuia dintre parinti.

Răspuns Câştigător
| Melyssuka a răspuns:

Sigur.Te poti angaja sa-ti placa tie e important daca castigi bine e bun acel serviciu pentru tine mai faci si tu niste bani a pusculitahappy! daca un parinte te lasa e mai bine si lucrezi cateva ore dar dupa un timp o sa te plictisesti parerea mea... sper ca ti-am fost de folos funda:*plzbig grin!

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Eu zic sa-i lasi pe altii sa te aprecieze. Este posibil sa te inseli, chiar foarte mult. Am vazut eu pe unele care se credeau frumoase, dar imi lezau retina.

| negru30 a răspuns:

La 15 ani - destul de matura?

| yasana a răspuns:

ca sa te angajezi iti trebuie acordul ambilor parinti... funda