| alessada a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma angajez. De preferat ca HOSTESS, am deja acordul unuia dintre parinti. Dar si alte propuneri. Nu prea ma atrag veniturile supliementare de la Avon, Oriflame si alte firme de genu'. ONLY BRASOV!

1 răspuns:
| djhateme a răspuns:

Salutare.Ma bucur de initiativa ta,ca vrei sa iti castigi un ban in plus,sa fie muncit de tine,dar cu parere de rau,trebuie sa te anunt ca,cam greu te vei putea angaja la varsta ta,deoarece foarte putini patroni se risca sa angajeze minori,dar totusi daca vrei,si poate reusesti,incearca distribuitor de pliante, am inteleg ca plata este pe ora, si depinde de firma care angajeaza.multa bafta