| Iusty15 a întrebat:

Buna,am 16 ani si dupa terminarea liceului vreau sa intru la Academia Fortelor Terestre "Nicolae Balcescu" Sibiu.Ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a reusi iar fapul ca eu nu sunt la un liceu militar ma poate afecta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te afecteaza ca esti civil. Si eu din liceul civil am mers acolo ( e adevarat mai de mult).
Uite aici: http://www.mapn.ro/recrutare/ofiterifd.php
Unde este scris cu albastru poti downloada prin simpla apasare si se citesc cu Adobe Reader care este gratuit pe net.

| Iusty15 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult

1 răspuns: