| LecaSorin1688 a întrebat:

Buna am 16 ani si sunt la profesionala ca sudor care este cel mai bine platit in argon electric etc...

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Depinde de mai multi factori. degeaba lucrezi in argon daca e o companie gestionata prost sau un patron care vrea sa castige numai el. In orice domeniu ca sa castigi bine trebuie sa fii f bine pregatit, responsabil, sa-ti placa etc, si vei obtine un loc bine platit. Piloti de avioane sunt toti dar unii stropesc tarlaua iar altii piloteaza nave de 600 de tone cu sute de pasageri.