| 917r9chwbejs9 a întrebat:

Buna, am auzit ca daca devii politist, jandarm, mascat etc ca nu ai voie cu barba. Este adevarat? Sau se permite barba. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Nici o relevanță

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai voie cu barbă. Numai sa nu te incurce la mască daca e prea mare.

| Simpatic a răspuns:

Nu ai vorba cu barba unde? la serviciu sau in timpul liber?
oricum ar fi sunt prostii...
ai voie si cu barba si fara barba, nu interzice nimeni asta politistului, jandarmului etc

| ioana748 a răspuns:

Ai putea totusi sa te barbieresti.happy

| Standt a răspuns:

Oare ai vazut politisti sau jandarmi cu barba? Eu nu am vazut. Inca.

| Simpatic a răspuns (pentru Standt):

Te intreb altfel dar preot ortodox fara barba ai vazut? eu da!
si la ei este "lege" sa aiba barba happy lege nescrisa evident

| Alexandru1111199 a răspuns:

Eu nu prea inteleg care e relevanta si de ce sunteti toti obsedati sa purtati barba rolling on the floor, barba nu te face vere mai barbat..nu arati tu mai smecher mai fioros daca ai barba.