| seby005 a întrebat:

Am deschis o societate comerciala in Arad ma puteti ajuta cu niste idei cum sa o pot face cunoscuta. Mentionez ca este de prestari servici.(in 12 ian e gata situl)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Reclama este sufletul comertului! Pe langa metodele de promovare descrise de crynys, mai exista si reclama raspandita prin" viu-grai", adica printre rude, prieteni, vecini, fosti colegi, etc. Bafta multa! Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| crynys a răspuns:

Mai concret ce faci ce servicii prestezi? Poti sa te promovezi prin presa locala, tv local, afise pe stalpii de publicitate etc depinde cu ce se ocupa societatea ta.