| camy_1834 a întrebat:

Am inteles ca au postat cei de la Drpciv chestionarele de la proba teoretica pe site-ul lor oficial. A facut cineva de acolo? Merge foarte greu site-ul... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Buna!
Eu saptamana trecuta am avut examenul si pot sa iti spun ca sunt exact testele de pe site-ul lor. Trebuie sa iti faci un cont acolo si gata happy. Intr-adevar seara merge mai greu, dar poti incerca de mai multe ori. E posibil chiar sa iti spuna dupa ce ai ales "Examinare online" ca ai tastat codul gresit; si eu am patit asta, dar am incercat de mai multe ori si apoi a mers.
Site-ul: drpciv.ro si trebuie neaparat cu Internet Explorer. Cu altceva nu merge.

Bafta!

78 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
asa e
si eu am facut
si ma doare capul
la cat de greu merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun, insa se intra f. greu, iti arata si variantele corecte

| iondumitrascu a răspuns:

La mine nu merge deloc de fapt cand ajung la intrebari incep sa se deruleze cu o viteza fantastica nici nu reusesc sa bifez vreo intrebare ca se si deruleaza toate anuntandu-ma ca testul a luat sfarsit si sunt declarat respins la examen. Ce-i de facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am dat de ele pina acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici acum nu am reusit sa intru pe site, si maine am din nou sala, imi este groaza deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de ok, dinpunctul meu de vedere

| killz0r a răspuns:

Buna camyhappy eu fac de 1 luna chestionare pe drpciv si mereu mi-a mers foarte bine happy am terminat de invatat cartea National intrebari si teste si fac foarte multe chestionare pe drpciv.marti am si eu sala si nu stiu daca sa ma incred foarte mult in aceste chestionare.

| killz0r a răspuns:

Buna camyhappy eu am invatat cartea National intrebari si teste si de aprox 1 luna fac numai chestionare pe drpciv. mie imi merge foarte bine atat ziua cat si seara.marti am si eu sala si nu stiu daca sa ma incred foarte mult in chestionarele dupa drpciv.ast rasp va salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu pot sa intru...nu stiu de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da raspunsurile la intrebarile alea de pe site.sunt pe undeva? pentru ca pe mine ma enerveaza ca nu-mi arata ce am gresitcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sunt raspunsurile la intrebarile de pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu peste 2 zile am sala si mi-e ciuda acum ca nu le mai merge site-ul la astia, am dat si un ping sa vad daca nu cumva e de la mine, iar acolo e OK, numai cand e vorba de accesare a paginii de internet stau si astept vreo 10 min ca sa aflu ca nu stiu ce problema are... nasol sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi merge deloc.cum ai reusit sa intri pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

au incis saitul ca toata lumea ea permisul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spun eu? ca sunt vinovata ca am lasat chestionarele pe ultima suta de metri. dar incerc de 2 zile sa ma conectez si nu se poate. am incercat si ziua. nu aceasta este problema. ideea e ca site-ul merge doar din an in paste. ar fi o dovada de bun-simt din partea autoritatilor competente daca s-ar ocupa de aceasta problema. eu sunt doar indignata si iritata de faptul ca mi se refuza dreptul de a-mi testa capacitatile in materie de reguli de circulatie. cum altfel as putea sa-mi dau seama ca sunt pregatita sa merg la examen? ma intreb si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste intrebarile oficiale si chestionarele online de pe www.drpciv.ro sa ma caute la YahooID:tdx_qqq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumate garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te loghezi si poti face chestionare ...eu am procedat asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce site de **** e asta ca nu merge?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc costel am 3 ore de cind ma chinui sa intru la saitul dprciv sa fac chestionare si nu reusesc sa intru cine ma ajuta plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge greu dar nu poti sa intri nu stiu dc eu am 3 ore de cind ma chinui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site`ul merge fff bine.nu inteleg dc voua nu vi se conecteaza.eu am sala saptamana viitoare si doar d aici fac intrebari.mai incearca ...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, sunt bune acele chestionare de pe drpciv? happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimica

| ondy a răspuns:

M-am logat pe drpciv si nu-mi vine mesajul cu cont ce safac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este merge ft greu
eu am dat o data si am picat cu 21 dar fac in continuare chestionare de pe drpciv.bafta nicoleta