| camy_1834 a întrebat:

Am inteles ca au postat cei de la Drpciv chestionarele de la proba teoretica pe site-ul lor oficial. A facut cineva de acolo? Merge foarte greu site-ul... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Buna!
Eu saptamana trecuta am avut examenul si pot sa iti spun ca sunt exact testele de pe site-ul lor. Trebuie sa iti faci un cont acolo si gata happy. Intr-adevar seara merge mai greu, dar poti incerca de mai multe ori. E posibil chiar sa iti spuna dupa ce ai ales "Examinare online" ca ai tastat codul gresit; si eu am patit asta, dar am incercat de mai multe ori si apoi a mers.
Site-ul: drpciv.ro si trebuie neaparat cu Internet Explorer. Cu altceva nu merge.

Bafta!

78 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este. de 3 zile nu mai merge site-ul. eu il accesez seara dupa servici ca at am posibilitatea... oricum bafta la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! asa este de 3 zile nu mai merge site-ul cel putin mie, il accesez seara deoarece in timpul zilei nu am posibilitatea. Posibil ca este prea accesat seara cine stie, oricum bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Camy nu merge greu dar cred ca au schimbat site-ul daca il sti mi-l spui la id dany. goody!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc ioana trifan si iti recomand acest site cu toata increderea eu am luat sala saptamana trecuta si acest site ma ajutat f mult la examen o sa intilnesti intrebari dupa acest site asa ca fa cit mai multe chestionare succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti va rog s mie cum pot afla pe drpciv daca am gresit, care sunt variantele corecte? Multumesc anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau camy.am luat sala ieri cu 23.sunt chiar aceleasi intrebari de la sala.merita sa iti petreci timpul pe ele.altele sunt mai confuze parca.seara merge mai greu sau deloc. ziua e cel mai bine.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate camy. dar este o problema.Nu merge.nu e bun de nimic! faci cont treci de prima etapa. ajungi la steag dai click si nmk.in plus am auzit ca nu sunt toate intrebarile corecte. cel mai bine este sa le faci din cartetongue

| rodica_9325 a răspuns:

Buna am o intrebare. eu mi-am facut cont si acum nu stiu unde s dau sa i-mi apara intrebarile?
ma poti ajuta /

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am facut eu sunt foarte grele numai 19 puncte facsad

| selina_6577 a răspuns:

Mi-am facut cont pe drpciv dar nu gasesc unde sunt postate intrebarile va rog mult ajutati-ma! intru la sectiunea "examinare PC" dar acolo nu e nimic! si nici "testare online" nu gasesc va rog e urgent! nu merge site-ul se actualizeaza sau ce se intampla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daq stie cineva cum pot downloada toate chestionarele de pe www.drpciv.ro,il rog mult sa-mi spuna! id: yonutzu_zeus

| icerider a răspuns:

Intra pe http://auto.receptie.ro ca sunt celeasi intrebari si au un mediu de invatare foarte bun

| jexer a răspuns:

FOLOSITI INTERNET EXPLORER 9 (WINDOWS 7).
si eu am avut probleme. am citit undeva ca asta merge. l-am instalat si. merge saitu brici lol

| jexer a răspuns:

Foloseste internet explorer 9

| Ovidiuxxxc a răspuns:

Dacă îţi merge greu site-ul, încearcă http://c-drpciv.ro/ - aici găseşti întrebările cu răspunsuri corecte, cele oficiale. Succes la învăţat!