| camy_1834 a întrebat:

Am inteles ca au postat cei de la Drpciv chestionarele de la proba teoretica pe site-ul lor oficial. A facut cineva de acolo? Merge foarte greu site-ul... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

Buna!
Eu saptamana trecuta am avut examenul si pot sa iti spun ca sunt exact testele de pe site-ul lor. Trebuie sa iti faci un cont acolo si gata happy. Intr-adevar seara merge mai greu, dar poti incerca de mai multe ori. E posibil chiar sa iti spuna dupa ce ai ales "Examinare online" ca ai tastat codul gresit; si eu am patit asta, dar am incercat de mai multe ori si apoi a mers.
Site-ul: drpciv.ro si trebuie neaparat cu Internet Explorer. Cu altceva nu merge.

Bafta!

78 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da seara merge mai greu dar in cursul zilei nu sunt probleme.

| Ruxy a răspuns:

Pai faceam cam 24-25. La sala am luat 25.
Bafta multa!

| Ruxy a răspuns:

Nu a fost inchis nimic. Chiar acum am verificat si totul e in regulawinking Bafta celor care au de dat examenul!

| camy_1834 explică:

@ruxy: cate puncte faceai la acele chestionare? eu fac in jur de 22-23 thinking mi se par usoare. da` sunt probleme cu site`ul asta sad stai 5 min ca sa poti sa te apuci de treaba ...cu cat ai luat sala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu zicem nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt total de acord cu tine.Si eu accesez foarte greu site-ul.Ar trebui sa rezolve cineva problema asta pentru ca toti ne dorim sa avem acces la chestionarele oficiale.Eu cel putin imi pierd noptile sa pot face cat de cat acele chestionare, dar noaptea nu esti la fel de atent ca ziua...intrvine oboseala de peste zi...stresul,,,Sper sa ajunga la persoana potrivita
acest mesaj.MULTUMESC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu am avut luni dar am picat ca nu am citit niic despre conducerea ecologica si pe drpciv nu ma pot conecta nici o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic pentru ca nu gasesc chestionarele pe site www. drpciv cum fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc andreea si este adevarat si eu fac intrebarile de la examen sunt exact aceleasi, merge greu seara ca sunt mai multi pe site dar ziua nu ai treaba merita sa incerce toti aceste intrebari www.drpciv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu inteleg nici eu de ce nu-mi da voie ca doar nu e mare scofala probabil sunt multi utilizatori astept parerea voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa faci de pe site-ul lor este exacta ca la examen.multa bafta. fullspeed_91 dk vreti ceva info.succesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge prost...merge execrabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce merge greu nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da camy...au postat. o vreme a mers bine si de cv timp nu mi se mai deskide(deja so blocat),,,, sistemul romanesklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge ca un ****. miercuri am sala.am mai picat o data.simt ca innebunesc! de trei zile incerc sa ma conectez. fac intrebarile de acomodare apoi se blocheaza ca tampitu.am reusit azi dimineata sa intru.am facut vreo zece intrebari si poc s-a blocat.nu e posibil.alea din legislartie le-am facut, mai e un site cu chestionare dar sunt mai usoare.pe mine asta ma intreseaza.imi vine sa ii strang de gat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dat sala acuk fac si eu chestonare ca mi-a spus instructoru.de unde esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar si eu raspunsurile chestionarelor auto categoria B, 0721225186

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare_! a fost inchis pentru. ca au modificat unele intrebarihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am picat ca nu am acces la acele chestionare. unde-i dreptul la informatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da camy asa e au postat dar merge foarte greu apropo si eu am avut sala saptamana trecuta si l-am luat am facut numa chestionarele de pe drpciv si a mers foarte bine daca faci cel putin 24 de puncte pe drpciv o sa iei sigur sala! pentru inf bagati id meu zamant_paul2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge sunt chestionare care iti pica la examen mi-a sp mie instructoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa prins aia de la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge sunt acelaseasi intrebari seara merge greusadsad:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu nu am patit niciodata asta! Intru pe site(drpciv)dau clik la autentificare si dupa testare examen online! Incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge dar mai greueu le fac in fiercare zi dar ma conectez mai greu incearca de mai multe ori si u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge extem de greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
asa e
si eu am facut
si ma doare capul
la cat de greu merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun, insa se intra f. greu, iti arata si variantele corecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am dat de ele pina acum?