| Raluca_Neamtu_1988 a întrebat:

Am lucrat la un site de incaltaminte unde am fost admin si intre timp firma s-a inchis si site.ul a devenit usor pornografic.
Nu vreau sa mai fiu admin si nu stiu cum sa fac asta.
Ma ajutati, va rog?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii? Daca ai acces la mysql/sql, db, phpmyadmin, sterge-ti contul si gatawinking Foarte usor de altfel, stergi toate log-urile cu tine si apoi stergi userul tau din mysql/phpmyadmin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este posibil, stergeti adresa de e-mail prin care te-ai logat in site. Dupa aceea, faci verificarea daca mai ai intrare in site.Insa cel mai important, este sa contactezi pe cei care gazduiesc website-ul, le raportezi problema, iar daca vezi ca nu-ti raspund, inseamna ca ei au schimbat scopul site-ului respectiv