| Maya1999 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe site.ul sinsay si nu stiu daca se plateste in avans ceva sau nu.asa ca vreau foarte mult sa ma ajutati foarte repede. Va rog!
REPEDE!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dragosshiatat a răspuns:

Daca este un site cunoscut de tine sau de prieteni tai care sa se tina de treaba ai pute sa platesti in avans dar daca nu ai mai comandat de pe acel site si nu stii cum se comporta ar fi bine sa nu platesti in avans pentru a exclude alte probleme. Funda m-ar ajuta foarte mult.