| MariJuana23 a întrebat:

Vreau si eu un site de imbracaminte/incaltaminte de firma big grin

Ms!:*

9 răspunsuri:
| sammiess a răspuns:

Cauta promotiile saptamanii pe http://www.shoelala.ro/incaltaminte-de-firma.html

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Http://fasiondays.ro/, cel mai klumea site pe care il stiu. Iti faci cont si intri. Te poti abona la newsletter, iti trimit promotii, campanii, noutati prin email. Site-ul e facut foarte fainutz, reduceri sunt cu gramada aici. Recomand:D.

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Http://www.fasiondays.ro/shop/customer/account/login/, de fapt asta e link-ul cel bun:D. La mine mergea simplu pentru ca eram logat. Imi cer scuze:|.

| MariJuana23 explică:

@Stefan : tot nu merge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.starshiners.ro nu stiu cat de "de firma" sunt hainele insa la prima vedere par de calitate si au si modele ff frumoase.

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| XXy a răspuns:

Www.zara.ro cauta Rumenia sau cum e trecut la ei pe site

mai bine te duci intr-un mall ceva, asta daca este in orasul tau.