| Dumitritsa a întrebat:

Buna) am nevoie de niste informatii )
deci eu as vrea sa dau la un colegiu de arta la actorie, din bucuresti, dar am inteles ca ar trebuie de dat un examen ca sa poti intra.cine stie ce fel de examen? de actorie, sau vor fi despre mai multe obiecte, cum ar fi matematica, romana?
va rog spuneti-mi tot ce stiti ))
dau funda pentru cele mai multe si folositoare informatii ))

3 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Nu e nici o matematica sau romana te va pune sa iti joci un rol si daca il joci bine inseamna ca ai trecut examenu vor sa vada cum joci

Răspuns utilizator avertizat
| claudiu11re a răspuns (pentru Dumitritsa):

Banuiesc ca iti trebuie de la 8 in sus...asa ca da tot ce poti bafta