| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un chestionar pentru marketing. Sunt student la stiinte economice si anul asta dau licenta, tema e Etica In Marketing.
As avea nevoie de un model de chestionar despre publicitate, despre felul in care este ea perceputa de catre consumatori. Un maxim de 20 de intrebari. Stie cineva de unde as putea sa fac rost? Multumesc mult!
E destul de urgent.

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Cartea " Geniu in marketing - Peter Fisk " distribuit la tel. 021-2223312. e-mail- editura@meteorpress.ro. comenzi@meteorpress.ro. Mie mi-a fost de folos! Succes!

1 răspuns: