| bia_4582 a întrebat:

am nevoie de un orar de la clasa a 9-a la profilul mate-info... adica cate ore pe saptamana fac pentru fiecare obiect? dau funda :X

Răspuns Câştigător
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Da, cam asa ceva avem si noi big grin
2 bio, 1 isto, 4 romana, 1 dirigentie, 1 arte (desen/muzica), 2 engleza, 3 fizica, 4 mate (2 algebra, 2 geometrie, dar asta depinde si de profesor), 2 info (1 in laborator, 1 in clasa) + 2 TIC, 1 geogra, 1 religie, 2 chimie, 1 logica, 1 sport (din cls A X-a vom avea 2 ore pe saptamana.), 2 franceza (sau germana/italiana).

2 răspunsuri:
| Alina_6360 a răspuns:

Pai, ai cam asa: 4 ore de mate, 4 de romana, 3 de fizica, 2 de chimie, una de istorie, una de georgafie, 2 de engleza, 2 de franceza, una de religie, una de muzica, una de desen, una de logica, 2 de biologie, 3 de info+tic, una de dirigentie. Cam asa. Daca am sarit peste ceva nu ezita sa ma intrebi, dar cred ca le-am mentionat pe toate aici