| Alexalice10 a întrebat:

In clasa a zecea, la profilul mate info bilingv, cate ore pe saptamana se fac din fiecare materie si cate ore pe saptamana sunt in total? Multumesc anticipat. Funda pentru cel mai rapid raspuns.

3 răspunsuri:
| Larrissa21 a răspuns:

Pai sunt in jur de 33 cred : mate 4 ore, info 3 ore + 1 TIC, engleza 4 ore, romana 3 ore, geografie o ora, istorie o ora, antreprenoriala o ora, muzica/ desen o ora, psihologie o ora, sport 2 ore, biologie 2 ore, fizica 3 ore, chimie 2 ore, franceza 2 ore, religie o ora si cred ca asta e tot. Acum depinde si de liceul in care inveti.