| purplerainbow a întrebat:

Cine poate sa imi dea un orar de clasa a 9 a, pe profilul mate-info? Sau daca puteti sa imi spuneti la ce se dau teze, sau cate ore din fiecare materie se fac pe saptamana. Multumesc si dau funda raspunsului folositor, iar restul vot.

Răspuns Câştigător
| ionutzsteaua86 a răspuns:

O sa iti spun un orar al celora de clasa a 9 a din Colegiul National Gheorghe Sincai din Bucuresti(acest orar a fost valabil in anul scolar 2009-2010) si suna cam asa:
LUNI: Matematica, matematica,engleza, informatica,logica
MARTI:matematica, romana, englaza, istorie,chimie
MIERCURI: educatie fizica,franceza, chimie,informatica,matematica
JOI:romana, romana,geografie,biologie,istorie,engleza
VINERI :engleza,franceza, romana,matematica
, matematica, geografie

*acest orar l-am obtinut de la un prieten care este acum in clasa a 11a la matematica - informatica (nu stiu daca are si intensivhee hee ) sper ca te-am ajutatwinking