| Anonima1qt910 a întrebat:

Buna! Am niste curiozități legate de facultățile de psihologie.
1. Cu cat se intra la facultățile de psihologie? (notă sau ceva) (din România nu știu in ce oraș o sa ma duc)
2. Se poate intra la facultatea de psihologie de la orice liceu? Și informații legate de facultăți de psihologie va rog. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

happy Iată încă o pasionată de psihologie. big grin Poți să intri la o facultate de psihologie, indiferent de ce liceu ai terminat, iar mediile diferă de la facultate la alta.winking Succes! Funda? big grin

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

big grin Poți să te informezi de pe site-ul oficial al ministeruluiwinking de învățământ și acolo găsești toate datele. happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 la care din ele?
2 da

| Frank51 a răspuns:

De regulă sunt medii destul de mari, de la 8.5 în sus.